Kezdőoldal

KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, aki Érchegyi Attila Oktató Kollégánk temetésén részt vettek, sírjára virágot helyeztek.
Külön köszönjük volt tanulóinak, motoros társainak, hogy motoros felvonulás keretében tettek egy tisztelet kört Attila emlékére!
Köszönet illeti Kónya Lászlót szervezésért, Trungel Andrást és Hornich Balázst a fényképekért!
Isten Veled Attila!

Kedves Tanulók!

A járványhelyzet befejeztével Autósiskolánk újra megnyitja kapuit, személyes ügyfélfogadásra Csókakő, Petőfi S. u. 2. szám alatt van lehetőség ügyfélfogadási időben:
HÉTFŐ 8:00-12:00 és 13:00-17:00
SZERDA: 8:00-12:00 és 13:00-17:00
CSÜTÖRTÖK: 14:00-18:00
Ügyfélfogadási időben a 06-20-5535711-es telefonszámon is lehet tájékoztatást kérni!

Online tanfolyamra jelentkezni folyamatosan lehet a 06-20-9270420-as telefonszámon Makk Gyula Iskolavezetőnél, valamint a vertesautosiskola@gmail.com e-mail címen, vagy a honlapunkon az „Induló tanfolyamok” fülön kitöltött jelentkezési lappal lehetséges!

Tantermi tanfolyam indítását is tervezzük kellő számú jelentkező esetén. Tantermi tanfolyammal kapcsolatban érdeklődni a 06-20-9270420-as telefonszámon Makk Gyula Iskolavezetőnél lehet!

Makk Gyula
Vértes Autósiskola Kft.

Köszöntjük a Vértes-Autósiskola honlapján!

Ide kattintva lehet megnézni a hamarosan induló tanfolyamainkat.

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy iskolánkban már elvégezhető az Online KRESZ tanfolyam is.

Részletekről érdeklődjön az iskolavezetőnél (elérhetőség ide kattintva)

Folyamatosan induló járművezetői tanfolyamok